KATEGORİLER
Sepetim
Değerli ziyaretçimiz, web sayfamızda kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. İnternet sitemizi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Şartlar ve Koşullar

İade

Tüketici Kanunu’na göre, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürünü teslim aldığınız ilk 14 (ondört) iş günü içerisinde geçerlidir.

İade etmek istediğiniz bir ürün olduğunda lütfen öncelikle info@aliergulmobilya.com e-posta adresinden ya da 0232 253 57 56 numaralı telefondan KZY Müşteri Hizmetleri'ne ulaşınız.

Ürün Değişimi

Değişimini istediğiniz ürün ile ilgili talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 (yedi) gün boyunca aliergulobilya.com iletebilirsiniz. Satın almış olduğunuz tüm ürünleri stok durumunun uygun olması halinde, farklı bir ölçü, malzeme, renk ve model ile ya da tamamen farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz. 

Kullanıcıların dikkat etmesi gereken konular;

·         Tarafınıza ulaşan ürünleri etiket ve bilgilendirme yapışkanlarını çıkarmadan ve ürüne zarar vermeyecek şekilde deneyiniz.

·         Ürünün ölçüleri eviniz için uygun değil ise zorlamayınız, değişiminizi KZY'e 7 gün içinde bildirebilirsiniz.

·         Değiştirilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir.

·         Ürün, teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.(Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.)

·         Gönderilen faturanın alt kısmında yer alan "Değişim / İade Bölümü” eksiksiz doldurulmalıdır.

·         Faturasız değişimler kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi

www.aliergulobilya.com sitesinden almış olduğunuz ürünü, teslimat tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Faturasız ve kutusuz ürünlerde iade yapılamamaktadır. 

İade sırasında kullanıcıların dikkat etmesi gereken konular;

·         İade edilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

·         İade edilecek ürün ile birlikte çeşitli kampanyalardan yararlanarak hediye ürün/ürünler alındıysa, bu ürün/ürünler de iade edilecek ürün ile birlikte geri gönderilmelidir.

·         İadeniz, "Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 8’teki "Cayma Hakkı”  şartlarına uygun olmalıdır. (bkz. Mesafeli Satış Sözleşmesi)

Önemli Not: Kurumlara kesilen faturalı ürünlerin iade ve değişiminde ürünlerin, kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. 


Kusurlu ürün iadesi:

Siparişleriniz paketlenmeden ve kargoya teslim edilmeden önce kalite kontrolünden geçmektedir. Ancak üründen kaynaklanan herhangi bir kusur olması durumunda iadelerinizi, aldığınız ürünün teslim tarihinden itibaren otuz (30) gün içerisinde yapabilirsiniz. Şikayetiniz varsa inceleme süreci sonucunda kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza ödenecektir veya isteğe bağlı olarak başka ürünle değiştirilecektir. 


Siparişim kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Siparişinizi kontrol ettikten sonra imzalayarak teslim alınız. Eğer kargonuzda bir karışıklık ya da eksiklik varsa teslim almadan kargo görevlisine tutanak tutturarak iade etmelisiniz. 


Siparişim kargodan hasarlı olarak çıkarsa ne yapmalıyım?

www.aliergulobilya.com  web sayfamızdan yapmış olduğunuz alışverişiniz ilgili kargo şirketi tarafından teslim alındığı andan itibaren, size teslim edildiği ana kadar kargo firması güvencesi altında olup, sigortalı taşınmaktadır. Ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme aliergulmobilya.com , gerekli görüldüğü durumlarda, markanın yetkili servisi tarafından yapılmaktadır; konu ile ilgili muhatabınız aliergulmobilya.com.

Konu hakkında sorularınız devam ediyor ise mesai saatleri içerisinde 05557656329  numaralı Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bize her zaman info@aliergulmobilya.com adresinden de ulaşabilirsiniz. 


İadenizin gönderimi:

İade veya değişim süresi ondört ( 14 ) gündür.

İade etmek istediğiniz ürünleri 05557656329  numaralı Müşteri Hizmetleri’ne bildirebilirsiniz.

İade işlemlerinde kargo bedeli SATICI'ya aittir... Karşı ödemeli şekilde hangi kargo ile ürünü teslim aldıysanız o kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir.

Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi  yapılacaktır.

İade işlemleri sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) yapılmaktadır.